0532 386 40 87
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Sorti Elektrik Hakkında

Elektrik alanında yıllardır hizmet veren şirketimiz siz müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için hizmetinizde… Tecrübeli elektrikçi takımımız ile karşılaştığınız sıkıntıları hemen gideriyoruz. Ofisinizin bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde şirketimizi dilediğiniz an arayıp elektrik ustası talebinde bulunabilirsiniz.

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet sunan firmamız müşterilerimize sigorta değişimi gibi hizmetler sunuyor. Her biri işinin ehli çalışanlarımız yaşadığınız arızalarda 7-24 sizlerin yanınızda. Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi için firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Arızayı sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinin ehli elektrikçilerimiz siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Sorti Elektrik, kaliteli işçiliği ekonomik hizmeti ile müşterilerinden tam not almaktadır. Yıllardır binlerce müşteriye hizmet veren Sorti Elektrik, tüm müşterilerinin sorunlarını kaliteli işçiliği ekonomik hizmeti ile çözüme kavuşturmuştur.