0532 386 40 87
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sorti Elektrik’e Hoşgeldiniz…

Sorti Elektrik’e Hoşgeldiniz…

Elektrikçi

İnsanların günlük yaşamlarında dolaylı olarak en fazla kullandıkları şeylerin başında elektrik geliyor. Ancak bizler bu eşsiz icadın kıymetini yokluğunda anlıyoruz. Aslında bakarsanız bir bakıma hayatımız elektrik üzerine kurulu. Bir süreliğine dahi kesildiğinde hayatla olan iletişimimiz kopuyor ve işlerimiz fazlasıyla aksıyor. Bizlerde size bu konuda yardımcı olabilmek adına dur durak bilmeden çalışıyoruz. Uzun zamandır elektrikçi olarak sizlere hizmet veren firmamız olan Sorti Elektrik en ufak aksiliklerinizde dahi sizlerin yanında.

Hayatımızın ana damarlarından biri olan elektrikle herhangi bir sorun yaşadığınızda elektrik arıza numaramızı arayarak sorunlarınızı bizimle çözebilirsiniz. Sorti Elektrik hakkında daha fazla bilgi almak ve bizlerle iletişime geçmek için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.

1

Elektrikçi :

Firmamız İstanbulda elektrikçi alanında hizmet vermektedir.
Tecrübeli ekibimiz ile ücretsiz elektrik arıza tespiti yapmakta olup garantili olarak elektrik arızalarınız giderilmektedir. İstanbul elektrikçi olarak şirketinizin ve evinizin elektrik arızalarını 7 gün 24 saat bize bildirmeniz mümkündür. Eğitimli ve uzman ekibimiz en kısa sürede istanbuldaki elektrik arızalarınızı tespit ederek gidermektedir. Sorti Elektrik’e ulaşarak tüm elektrik arızalarınızı bildirmeniz ve uzaktan destek almanızda mümkün mobil elektrikçi servisimiz ile en yakın zamanda evinize yada şirketinize ulaşarak elektrik arızalarınız giderilmektedir. Aynı zamanda evinizin yada şirketinizin güvenlik kamerasının ve alarm sisteminin montajını, bakımını ve arızasını istanbul elektrikçisine teslim edebilirsiniz. Firmamız en güncel ve kaliteli görüntüye sahip güvenlik kameraları ile güvenliğinizi sağlamaktadır. Firmamız İstanbulda 7-24 elektrikçi gönderebilen uzman ekibe sahiptir.